PAPRADNO

  • O nás
  • 24.1.2012 Spoločenský program

24.1.2012 Spoločenský programV rámci večerného spoločenského programu sú pre účastníkov seminára opäť pripravené dve degustácie, ktoré pôjdu súbežne. Vo vínnej pivnici bude prebiehať degustácia vína, na margo ktorej treba povedať že už dnes vieme že počet vinárstiev, ktoré túto degustáciu podporili je opäť historicky najvyšší.
Keďže aj tento rok bude mnoho vzoriek, pre prehľadnosť a dynamiku prezentácie sme sa rozhodli pre počítačovú projekciu degustovaných vín so základnými informáciami o podávanom víne.

V hornom salóniku bude v tom istom čase prebiehať degustácia domácich ovocných destilátov, ktorá vlaňajším počom vzoriek, ale najmä veľmi silnou účasťou vysoko nastavila latku pre tento ročník.

Po degustácii je pre vás pripravená tancovačka, ktorú pre vás spustí Sunday DJ z rádia Beta, ktorého si môžete pamätať z prvého ročníka Papradna.

Tešíme sa na príjemné stretnutie a veríme, že skĺbenie príjemného prostredia, odbornosti a príjemného spoločenského stretnutia bude pre vás tou najlepšou kombináciou..

Vyhľadať

 

Mailinglist

 

Odoslaním Vašej e-mailovej adresy sa prihlásite k zasielaniu informačných správ. Správy obsahujú aktuálne informácie týkajúce sa semináru Papradno. Zasielanie je možné kedykoľvek zrušiť.